وبلاگ

استایلی شیک با صندل مجلسی دست ساز

صندل مجلسی

همانطور که از نام صندل مجلسی مشخص است، این مدل ها باید از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشند تا بتوان آن را با یک استایل شیک و رسمی به کار برد. برای داشتن یک استایل جذاب شما به آیتم هایی نظیر صندل و کفش، جواهرات، مدل موی زیبا، یک کیف دستی و سایر اکسسوری ها (لوازم جانبی) نیاز خواهید داشت. اطمینان حاصل نمایید که رنگ و سبکی که انتخاب می کنید می تواند به راحتی با سایر موارد هماهنگ شود.

صندل مجلسی

شما به یک مهمانی رسمی دعوت شده اید، بنابراین باید البسه ای را انتخاب کنید که درخور آن مهمانی باشد. معمولاً در مراسم های رسمی رنگ های تیره طرفداران بیشتری دارند و اغلب خانم ها استایلی با ست رنگی تیره را انتخاب می کنند. فرض کنید لباس و کیف خود را برگزیده اید، اکنون نوبت به انتخاب کفش می رسد. یک صندل مجلسی دست ساز با طراحی منحصر بدون شک انتخاب خاصی خواهد بود که سبب وجه تمایز شما با سایر میهمانان خواهد شد.

انواع صندل مجلسی دست ساز سونیا روی 

طراحان مجموعه سونیا روی به زیبایی استایل شما به هنگام حضور در یک مهمانی رسمی اندیشیده اند!
محصولات از دوام بسیار بالایی برخوردارند. پاشنه های انواع صندل رسمی به گونه ای طراحی شده است که در برابر هرنوع لغزش مقاوم اند. ساختار این صندل ها براساس علم ارگونومی بدن طراحی شده اند تا هیچگونه آسیبی به کمر و ستون فقرات وارد نگردد.

انواع صندل مجلسی در سایزهای مختلف برای عزیزانی که به شیک پوشیدن اهمیت می دهند، طراحی و ساخته شده است.

تاریخچه ظهور استایل مجلسی

جالب است بدانید پیدایش این سبک از مُد و لباس، با جنبش رمانتیسم در هنر و ادبیات اروپا متقارن بود. (اواسط دهۀ 1820) این جنبش که عشق را مقدم بر هر چیز دیگری می داند، توانست انقلابی در صنعت مد و لباس برپا کند. در این حین پیشرفت چشمگیری در تولید پارچه به وقوع پیوست و چندین طراح برتر توانستند با ایده های خاص خود دنیای البسه را متحول سازند. تحول در صنعت پارچه بافی، موجب شد تا بافت های مختلفی به بازار عرضه گردد و این دست طراحان را باز گذاشت تا با خلاقیت خود استایل های مجلسی جالب توجهی را به عرضه ظهور رسانند.

از سال 1830، صنعت مُد تقریباً دموکراتیزه شد و مجله‌ های آمریکایی و فرانسوی مُد نیز در میان زنان بسیار محبوب شدند. در این مجلات، استایل های مدرن آن دوران با عناوین لباس روز، لباس پیاده‌ روی، لباس تفریح، لباس کالسکه سواری، لباس مهمانی شام و لباس مجلسی یا لباس شب مطرح گردیدند. در قرن نوزدهم، لباس‌ های مجلسی با یقه های باز از سایر مدل ها قابل شناسایی بودند و آستین های البسه کوتاه و دامن‌ هایشان بلند و پف ‌دار طراحی می شدند. البته زرق و برق را نیز باید به این ویژگی ها اضافه کرد. از دهۀ 1880، دنباله‌ ای هم به این دامن‌ های بلند اضافه شد. طی این مدت بازار کفش و صندل مجلسی نیز رونق گرفت و مدل های مختلفی ارائه گردید.

مطلب پیشنهادی
خرید صندل دست ساز

قرن بیستم

در نیمۀ اول قرن بیستم، استایل مجلسی زنانه متحول شد و استایل‌ امپراطوری و استایل فلاپر (دهه 1920) و لباس ‌هایی با بُرش مورب (دهه 1930) جایگزین مدل ‌های قدیمی شدند. پس از آن، طراحی لباس مجلسی به اصول طراحی لباس ‌های معمولی نزدیک تر شد.
برای دوخت لباس‌ های مجلسی زنانه، از پارچه‌ های اطلس، مخمل، حریر و تافته استفاده می‌ شد که با روش های مختلفی تزئین بر روی آن صورت می گرفت.

در نیمۀ دوم قرن بیستم تا اوایل قرن بیست و یکم، استایل مجلسی بسیار متحول شد و حتی شلوار زنانه هم در میان لباس‌ های مجلسی جای گرفت.
در این دوره، لباس ‌های مجلسی متنوعی به بازار آمد. از دامن ‌های کوتاه و بلند گرفته تا شلوارهای کوتاه و تنگ. مدل دامن کوتاه پف‌ دار هم در همین زمان به دنیای مُد معرفی شد و طرفداران زیادی هم پیدا کرد. در اواخر این قرن، پیراهن کرپ، بسیار محبوب شد. آن زمان، رنگ مشکی بهترین انتخاب برای استایل مجلسی بود.

در حال حاضر، تنوع لباس و صندل مجلسی زنانه بسیار گسترده است و مزون های مختلفی در این حوزه فعالیت دارند. با وجود این تنوع، همچنان یقۀ باز، دور کمر تنگ و دامن چین، عناصر جدایی ‌ناپذیر استایل مجلسی زنانه هستند.

صندل مجلسی سونیا روی، با استایل جذاب شما ست می شود!

زیبایی منحصر به فرد صندل دست ساز طراحان مجموعه سونیا روی در تصاویر ذیل کاملاً مشهود است. صندل پاشنه دار با بالاترین درجه کیفی عرضه می گردد.

 مهم است که از استایل خود رضایت داشته باشید!

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع مدل های « صندل دخترانه » به صفحه آن مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *